ZAOPATRZENIE BRANŻY KONOPNEJ

NIE ZAOFERUJEMY WAM KONOPII, ALE

Jesteśmy otwarci na obsługę banży konopnej w zakresie dostaw opakowań i akcesoriów reklamowych. Poniżej nieco więcej na temat naszej oferty.

Zaopatrzenie branży konopnej

Wchodzisz dopiero w biznes konopi siewnej? Jesteś już na rynku od dłuższego czasu? Zatem możesz liczyć na nas! Komplekse zaopatrzenie branży konopnej. Fachowe doradztwo w zakresie opakowań do konfekcji Twoich wyrobów. Oto nasze domeny!

Dlatego, że branża konopna, jako jedna z najszybciej rozwijających się na świecie, jest dla nas jednym z podstawowych priorytetów.

Jako pierwsza hurtownia w Europie stworzyliśmy ofertę dostosowaną do potrzeb branży konopnej. Dzięki temu zbudowaliśmy duże doświadczenie w obsłudze firm, które zajmują się sprzedażą konopi CBD. Zatem oznacza to, że doskonale rozpoznaliśmy potrzeby firm takich jak Twoja. Dobra znajomość niuansów branży i dostosowanie do nich naszego asortymentu – to nasz cel, który osiągnęliśmy!

KONOPIE - obraz 1
FIOLKI KOLOROWE - tęcza

Wiemy, które pozycje w naszym asortymencie standardowo leżą w kręgu zainteresowania branży konopnej. Dlatego staramy się stale utrzymywać wysokie stany magazynowe właściwych produktów. Specjalnie dla Twojej firmy oferujemy probówki z korkiem w rozmiarach 12×125 mm, 14×120 mm oraz 16×125 mm, a także inne rozmiary fiolek i buteleczek.

Jeśli w naszej ofercie nie znalazłeś tego co Cię interesuje, dzięki temu, że posiadamy dużą bazą dostawców, dysponujemy możliwością wyprodukowania opakowań szklanych na Twoje zamówienie. Dzięki temu, że produkujemy na ternie Unii Europejskiej, zlecenia realizujemy szybko i precyzyjnie. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami.

Stojaki na probówki

Myśląc o dystrybutorach konopi siewnej, wprowadziliśmy do oferty stojaki na probówki wykonywane na zamówienie. Dlatego, że produkujemy stojaki na miejscu, daliśmy możliwość wyboru parametrów takich jak wymiary, ilość slotów czy gatunek drewna. Również dzięki posiadanemu wyposażeniu warsztatu, przy zamówieniu dajemy możliwość naniesienia logo metodą grawerowania laserowego. Jeśli jesteś zainteresowany stojakiem specjalnie dla siebie, skontaktuj się z nami. Możesz też sprawdzić aktualne oferty w naszym SKLEPIE

STOJAK PRZYPRAWY

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODJĘCIEM WSPÓŁPRACY. JEŚLI CHCESZ UZYSKAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ. DOPYTAĆ O SZCZEGÓŁY LUB PARAMETRY TECHNICZNE. JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI POD NUMEREM TELEFONU 531 692 905, A TAKŻE POD ADRESEM E-MAIL BIURO@KOREKISZKLO.PL LUB BIURO@HONEST-TRADE.PL

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

MAPA - Google Maps