STOJAKI NA WYMIAR

Z DREWNA LITEGO

Stojaki na probówki to doskonały sposób na ekspozycję towaru.
Poniżej więcej informacji na temat usługi personalizacji.

Stojki na probówki zgodnie z Twoim pomysłem

Mamy do zaoferowania stojaki na probówki. Ale co istotne, stojaki na probówki zgodne z Twoją wizją. Dzięki temu, że produkujemy stojaki na miejscu, dajemy Ci możliwość wyboru parametrów takich jak wymiary, ilość slotów czy gatunek drewna. To świetny sposób na stworzenie zestawu Twoich produktów. Możesz też wyeksponować w ten sposób towar w swoim sklepie.

Dzięki posiadanemu wyposażeniu warsztatu, przy zamówieniu dajemy możliwość naniesienia logo metodą grawerowania laserowego. Jeśli jesteś zainteresowany stojakiem specjalnie dla siebie, skontaktuj się z nami. Możesz też sprawdzić aktualne oferty w naszym SKLEPIE

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ MODYFIKACJI TAKICH ELEMENTÓW JAK:

 

  • Wymiary stojaka
  • Ilość slotów na fiolki
  • Gatunek drewna
  • Wykończenie
STOJAK PRZYPRAWY

Stojaki na probówki z Twoim LOGO

Twoje stojaki nabiorą indywidualnego charakteru! Wystarczy, że zlecisz nam naniesienie wybranej grafiki na ich powierzchnię. Maksymalne wymiary grafiki wynoszą aż 150×150 mm. W związku z tym istnieje tylko jedno dodatkowe wymaganie, którym jest zachowanie 2 mm marginesu od krawędzi stojaka. Grafika może być czarno-biała. Koszt grawerowania jest uzależniony od czasu jaki zajmuje naniesienie logo na stojak i jest ustalany indywidualnie.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY STWORZENIEM STOJAKA DLA SWOJEGO PRODUKTU?
MASZ SWOJĄ WIZJĘ?
WŁASNY POMYSŁ NA PROJEKT? 😉
SPRAWDŹ ZAKŁĄDKĘ KONTAKTU I ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ.
MAPA - Google Maps