ZAOPATRZENIE HERBACIARNI I PALARNI KAWY

OFERUJEMY SZEROKĄ GAMĘ OPAKOWAŃ DLA BRANŻY HERBACIANEJ I KAWOWEJ

Probówki na herbatę i kawę

Zajmujesz się sprzedażą kawy lub herbaty? Zatem przy użyciu połączenia szkła i korka będziesz mógł w estetyczny i bardzo modny sposób zapakować swoje produkty. Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę opakowań, w tym probówki na herbatę i kawę, słoiczki i buteleczki zamykane korkiem naturalnym.

Twoja branża jest jedną z podstawowych, dla których przygotowaliśmy naszą ofertę. Dzięki temu, że posiadamy duże doświadczenie, i mamy na swoim koncie wiele udanych transakcji, możesz mieć pewność, że znajdujesz się w odpowiednim miejscu.

Wiemy jaki asortyment jest potrzebny Twojej firmie, by mogła należycie wyeksponować swój towar. Dlatego specjalnie dla niej oferujemy probówki z korkiem w rozmiarach 18×180 mm, 18×200 mm, 20×200 mm oraz 25×200 mm, a także inne rozmiary fiolek i buteleczek.

Niezależnie od tego, czy szukasz zwykłych probówek, słoików, czy czegoś specjalnego. W związku z tym, że wykorzystujemy szeroką bazę dostawców możemy zaoferować Ci każdy rodzaj opakowań szklanych.

Dlatego, jeśli standardowa oferta nie sprostała Twoim oczekiwaniom, oferujemy możliwość produkcji dowolnego rozmiaru probówek szklanych zgodnie z Twoimi wytycznymi. Dzięki temu, że produkujemy na ternie Unii Europejskiej, zlecenia realizujemy szybko i precyzyjnie. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami.

Między innymi myśląc o dystrybutorach kawy i herbaty, wprowadziliśmy do oferty stojaki na probówki wykonywane na zamówienie. Dlatego, że produkujemy stojaki na miejscu, daliśmy możliwość wyboru parametrów takich jak wymiary, ilość slotów czy gatunek drewna. To świetny sposób na stworzenie zestawu Twoich produktów!

Również dzięki posiadanemu wyposażeniu warsztatu, przy zamówieniu dajemy możliwość naniesienia logo metodą grawerowania laserowego. Jeśli jesteś zainteresowany stojakiem specjalnie dla siebie, skontaktuj się z nami. Możesz też sprawdzić aktualne oferty w naszym SKLEPIE

STOJAK PRZYPRAWY

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PODJĘCIEM WSPÓŁPRACY. CHCESZ UZYSKAĆ INDYWIDUALNĄ OFERTĘ. DOPYTAĆ O SZCZEGÓŁY LUB PARAMETRY TECHNICZNE. JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI POD NUMEREM TELEFONU 531 692 905, A TAKŻE POD ADRESEM E-MAIL BIURO@KOREKISZKLO.PL LUB BIURO@HONEST-TRADE.PL

ZAPRASZAMY SERDECZNIE!

MAPA - Google Maps